Nalaganje nastavitev


27. mednarodni festival Noči v stari Ljubljani

Imago Sloveniae

Zvrst: Klasična in sodobna resna glasba Zvrst: jazz Zvrst: druge zvrsti
Kdaj: sobota, 29. avgust 2015, 20:00h
Kje: Novi trg - Breg, Gledališče Glej, Stari trg, Dvorni trg, Petkovškovo nabrežje, Ljubljana, Osrednja Slovenija

NOVI TRG – BREG
19.00 DOLINA ODMEVA & COSMIC ORCHESTRA
Julija Temlin – harfa, Matjaž Weingerl – teksti, klavirska harfa, flavta, tolkala – kamenofon in polenofon, Aleksandra Cigale – flavta, Lado Jakša – klaviature, Drago Ocepek – kitara,
Tomaž Gorjup – čelo in trumphone, Andrej Trobentar – vokal, Janez Tutta – tolkala,
Vlado Špindler – harmonika
Plesalci: Senka H. Ciuha, Jasna Knez in Ludvik Bagari
Gosti: David Jarh, trobenta, Miklavž Ašič, saksofon, Benjamin Čuček, vokal, tolkala

19.00 Prezrte frekvence – Raga regi reagiri

20.00 Humanizacija prostora alikvotnega vesolja

21.00 Cosmic Orchestra

22.00 Andrej Trobentar z gosti

23.00 Session (posebni gost: Boštjan Gombač)

MESTNI MUZEJ LJUBLJANA
20.00 ANSAMBEL VEDUN
Čarobni glasbeni jeziki in glasbila kultur sveta

Mira Omerzel – Mirit, Tine Omerzel Terlep, Mojka Žagar, Igor Meglič, Polona Kuret

STARI TRG
ARS NA NOČEH V STARI LJUBLJANI

19.00 LITERARNI NOKTURNO
Astronomska poezija, bere Tone Kuntner

20.00 KORENINE
Jernej Groznik – trobenta, Vlado Strmšek – klarinet, Boris Gložančev – pozavna, Črtomir Kristan – klavir
Tomaž Mancini – bas kitara, Jože Završnik – banjo, vokal, Zenon Umiastowski – bobni

22.00 DIXIE ŠOK BAND
Iztok Pečar – klarinet, Aljoša Pavlič – trobenta, Matija Mlakar – pozavna, Tomo Jurak – banjo in vokal,
Čarli Novak – tuba, Jani Šalamon – bobni

DVORNI TRG
20.00 LASANTHI
Dr. Lasanthi Manaranjanie Kalinga Dona – vokal in harmonij, Tina Kranjec – harmonij,
Anita Prelovšek – flavta, Katarina Šetinc – violina, Vasja Štukelj – tabla

21.30 FLAMENCO
Anja Mejač – ples, Izidor Erazem Grafenauer – kitara, Aljoša Vrščaj – kitara, Urška Jeraj – violina
Vasja Štukelj – cajon

23.00 ÊDNA
Tjaša Cigut – vokal, klavir, Kristian Majcen – kitara, Luka Ščavničar – kontrabas
Jasmina Dajčman – saksofon, Blaž Korez – tolkala

PETKOVŠKOVO NABREŽJE
20.00 SONICA CLASSICS II: Hildur Guðnadóttir (Islandija)

*Produkcija: MoTA – Muzej tranzitornih umetnosti

21.00 PRISMOJENI PROFESORJI BLUESA
Zlatko Đogič – bobni, vokal, Miha Ribarič – bas, Julijan Erič – kitara, vokal, Miha Erič – orglice, vokal

*V sodelovanju s KUD Petkovškovo nabrežje

Več informacij o dogodkih najdete na spletni strani Imago Sloveniae.

Sorodni prispevki:



Deli z drugimi:

pošlji naprej

Oceni:


Povezava:

Komentiranje

Ni še nobenega komentarja. Bodite prvi in komentirajte.

Za komentiranje morate biti prijavljeni!

prijava ali