Nahajate se na: Odzven > mnenja >

Fiksi ali čao

30. maj 2013, Miha Šalehar

Fiksi ali čao? Je povpraševanje po alternativi sploh smiselno? Je alternativa lahko bržkone samo nekaj, kar bo preseglo koncept logike trga – zadovoljevanja potreb in deficita ugodja?

Resnični svet zazveni šele v Dravljah

20. maj 2013, Miha Šalehar

Od trdoglave ideje, ki je običajno plod neznanja in pasivnosti potrošnika, kar je naznanil v prejšnjih Mnenjih, Miha tokrat stopiclja naproti ideji, da odsotnost »pojma« nujno vodi v posploševanje in kulturno uniformnost po načelu najnižjega skupnega imenovalca.

Grundig City 31

13. maj 2013, Miha Šalehar

V hitrem pregledu skozi svojo romanco z glasbo Miha ugotavlja, da je njegov trenutni glasbeni status na nezavidljivi ravni povprečnega butalskega potrošnika. Z uporabo mono tehnike tako dokaže, da o glasbi nima pojma in v tem vidi čudovito eksperimentalno izhodišče.

Is This The Future?

07. maj 2013, Dino Lalić

Dino Lalić se v svojih zadnjih mnenjih ukvarja z aktualnim problemom Kluba K4.

Specifika klubske kulture

30. april 2013, Dino Lalić

Dino Lalić se v tretjih Mnenjih posveča pereči problematiki klubskega prostora doma in po svetu.

Problem odločanja, prisila izbire

23. april 2013, Dino Lalić

V drugem delu svojih Mnenj Dino Lalić premišljuje o skrajnih mejah poslušanja v digitalnih zvočnih formatih ter o kaseti, kot enemu znanilcev notranjega upora proti glasbenemu prenažiranju.