Nalaganje nastavitev


Seznam prireditev

Noči v stari Ljubljani

Zvrst: Klasična in sodobna resna glasba Zvrst: jazz Zvrst: druge zvrsti
Kdaj: petek, 29. avgust 2014, 16:45h
Kje: Staro mestno jedro, Ljubljana, Osrednja Slovenija

Mestni trg

20.30 ISTRANBUL

23.05 IVA STANIČ Z GREGOR FTIČAR TRIOM (v primeru dežja Kavarna Union)


Reber 1

21.00 POGREBNI KONCERT
Anita Prelovšek – flavta


Stari trg

20.00 BALKAN JAZZ KVARTET (Hrvaška, Avstrija)

22.15 EUROPLAN JAZZ BAND


Novi trg in Atrij ZRC SAZU

ARS NA NOČEH V STARI LJUBLJANI
Neposredni prenosi 3. programa Radia Slovenija s prizorišč festivala

16.40 GLASNIKI ARSA – zvočni pozdrav mestu

16.45 LUKA MITEV – fagot
HELENA KOSEM KOTAR – klavir

18.25 ARS KONCERT

19.05 KONCERT SLOVENSKEGA TOLKALNEGA PROJEKTA STOP
Damir Korošec, Marina Golja, Tomaž Lojen, Matevž Bajde, Franci Krevh – tolkala

20.20 GLASNIKI ARSA – zvočni pozdrav Noči v stari Ljubljani

20.30 NADEŽDA TOKAREVA – violina
ALEKSANDRA PAVLOVČIČ – klavir

22.10 ZVOČNI PERFORMANS
GREGOR STRNIŠA: Bilo je v mestu, ki ga ni …
Interpretacija: Brane Grubar, Lena Hribar, Zvone Hribar, Sabina Kogovšek Zrnec, Lotos Vincenc Šparovec
Aldo Kumar – harmonika, zvočne intervencije

23.00 RAZGLASITEV IN PREDSTAVITEV NAGRAJENE ZGODBE NATEČAJA ARS
Interpretacija: Sabina Kogovšek

 


Novi trg (6)

(v primeru dežja atrij / in case of the rain atrium ZRC SAZU, Novi trg 2 )

16.20 GLASNIKI ARSA – zvočni pozdrav mestu

16.25 LITERARNI STUDIO Z ANJO GOLOB: Vesa v zgibi (2013)
Interpretacija: Anja Novak
Igor Leonardi – kitara

17.00 OKROGLA MIZA »DRUGAČNA SLOVENIJA«
Marko Golja z gosti:dr. Vesno Godino, dr. Andrejem Detelo, dr. Karlom Gržanom in Luko Mescem

18.00 LITERARNI STUDIO S TOMOM PODSTENŠKOM: Prišo bo, prišo… Rudolf Meister (2014)
Interpretacija: Nejc Cijan Garlatti
Igor Leonardi – kitara

18.50 LITERARNI STUDIO S KRALJI ULICE
Interpretacija: Katarina Kalaba
Igor Leonardi – kitara

19.55 – 20.20 KONS NOVI DOBI IN DRUGAČNI SLOVENIJI – kiparski in zvočni dogodek

ZVOČNI SPREVOD SLOVENSKEGA TOLKALNEGA PROJEKTA STOP

ODKRITJE KIPA DRUGAČNEGA SLOVENCA IN SLOVENKE akademskih kiparjev: Alenke Vidrgar, Sabe Skaberne, Aleksandre Saške Gruden, Marka Kovačiča

SREČKO KOSOVEL: KONS(Integrali, 1967)
Interpretacija: Benjamin Krnetič

21.30 GLASNIKI ARSA – zvočni pozdrav Nočem v stari Ljubljani

21.35 LITERARNI NOKTURNO JANEZA RAMOVEŠA: Skuzokn’ streljam kurente (2012)
Interpretacija: Janez Ramoveš
Uršula Ramoveš – vokal in Fantje iz Jazbecove grape


Dvorni trg

20.00 GLASBENO PLESNO GLEDALIŠČE DOLINA ODMEVA
VSE PESMI IN V PTIČJI GOVORICI – PREPISOVANJE PTIC
POLPOCKOVKA

Julija Temlin – harfa
Lado Jakša – klaviature, saksofon, klarinet
dr. Drago Ocepek – kitara, violina
Tomaž Gorjup – tramfon, čelo, bas
Jože Slak – Đoka – tabla
Aleksandra Cigale – flavta
Matjaž Weingerl – keltska harfa, bandura, cimbale, kalimbe, flavta, kamenofon, polenofon
David Jarh – trobenta
Maruša Kragelj, Senka Cjuha, Jasna Knez, Matjaž Weingerl – ples
Gost: VLADO ŠPINDLER – harmonika

22.00 KOZMIK ORKESTRA

23.00 TROBENTAR KVARTET
Andrej Trobentar – kitara, glas
Matjaž Sekne – violina
Jelena Ždrale – viola
Nino de Gleria – bas


Stritarjeva ulica

*Organizacija Plesni coctail

20.00- 20.30 Plesni nastopi
20.30 – 23.00 Standardni in latinsko ameriški plesi
23.00 – 01.00 Salsa 

Več informacij o dogodkih najdete na spletni strani Imago Sloveniae.

Sorodni prispevki:



Deli z drugimi:

pošlji naprej

Oceni:


Povezava:

Komentiranje

Ni še nobenega komentarja. Bodite prvi in komentirajte.

Za komentiranje morate biti prijavljeni!

prijava ali