V jesenskih barvah svetnega in posvetnega

Simfonic Voices

četrtek, 22. oktober 2015

Koncert v sklopu cikla Simfonic voices

Akademski pevski zbor Univerze na Primorskem (APZ UP) deluje pod okriljem Študentske organizacije Univerze na Primorskem (ŠOUP) že od leta 2004. V cerkvi sv. Bassa v Kopru bosta do konca meseca oktobra potekala še dva koncerta cikla Simfonic voices, mednarodnega cikla vokalne in instrumentalne glasbe, katerega organizator je APZ UP). 24. oktobra 2015, ob 20. uri boste lahko prisluhnili Komornemu zboru Ultrechts vocaal ensemble iz Nizozemske ter dolgoletnim prijateljicam zbora Vokalni skupini Gallina, 27. oktobra 2015, prav tako ob 20. uri, pa bodo Koper obiskale pevke dekliške vokalne skupine Bodeča neža, pod vodstvom apezejevskega dirigenta Mirka Ferlana.

Za dodatne informacije in izjave vam je na voljo Sanja Đukić, predsednica Akademskega pevskega zbora Univerze na Primorskem na elektronskem naslovu sanja.dukic@soup.si oz. telefonski številki 041 291 454.